Aktualności

Ankieta statystyczna - polskie odlewnictwo w roku 2021

 

BADANIE BRANŻY ODLEWNICZEJ - DOŁĄCZ DO BADANIA!

Po bardzo udanym badaniu rynku w roku 2021, Zarząd Główny Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich oraz Odlewnicza Izba Gospodarcza powracają do akcji przeprowadzenia ankiety statystycznej odzwierciedlającej sytuację polskiej branży odlewniczej.

Podjęta przez STOP i OIG inicjatywa służy do przygotowania rzetelnej, bieżącej informacji o polskim przemyśle odlewniczym, jego potencjale
i możliwościach. Z zebranych informacji powstanie opracowanie zbiorcze, które stanowić będzie wiarygodny zbiór danych statystycznych.  

 

RAPORT Z BADANIA ZOSTANIE PRZEKAZANY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM

Otrzymane opracowanie będzie niezastąpionym narzędziem podczas rozmów z władzami i organizacjami pozarządowymi – nierzadko w celu ochrony interesów branży, podczas spotkań z przedstawicielami organizacji międzynarodowych (WFO – World Foundry Organization, CAEF – The European Foundry Association), przy promocji i budowaniu konkurencyjności polskiego odlewnictwa na arenie międzynarodowej, jednak przede wszystkim stanie się użytecznym opracowaniem właśnie dla Państwa – pozwoli bowiem na ocenę możliwości produkcyjnych branży, budowanie przewagi konkurencyjnej i swoich planów strategicznych.

 

Liczymy na bardzo aktywny udział Państwa w tej ankiecie. Udział w badaniu jak największej liczby odlewni pozwoli na rzetelną ocenę branży. Uzyskanie tych danych jest w naszym wspólnym interesie. Aby wziąć udział w badaniu statystycznym wystarczy wypełnić ankietę.

 

Ankieta dostępna jest w wersji:

- tradycyjnej POBIERZ i prześlij na zg@stowarzyszenie-stop.pl  

- on-line PRZEJDŹ DO ANKIETY 

 

Czas potrzebny na wypełnienie ankiety nie przekroczy kilku minut. Termin nadsyłania ankiet: 31 marca 2022 r.

Podane w niniejszej ankiecie dane będą mogły być publikowane jedynie zbiorczo bez podania danych adresowych i źródła ich pozyskania. 

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE NASZEJ INICJATYWY


Odlewnicza Izba Gospodarcza

Zarząd Główny Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich